ציפויי חרסינה

תפריט נגישות


ציפויי חרסינה

הטיפול האסתטי האולטימטיבי - ציפויי חרסינה בשיטה המתקדמת בעולם - חיוכים הוליוודיים בישראל.

הלומינירס - ציפויי החרסינה המיוצרים על ידי חברת סרינייט האמריקנית, הינם הטיפול האידיאלי בתחום רפואת השיניים הקוסמטית, תחום בו מרפאתנו כה מפורסמת. בשל יתרונותיהם הפכו ציפויים אלה מקובלים במרפאות היוקרתיות בעולם ומבוקשים על ידי סלבריטאים. החרסינה ממנה מיוצרים ציפויים אלה רשומה כפטנט בשל חוזקה הרב למרות דקיקותה, ותכונותיה המאפשרות התאמה אסתטית מירבית לשן.

גם המתרפאים שלנו מרשים לעצמם לחייך ללא חשש ולקבל מחמאות על חיוכיהם :

IMG 6470 IMG 4621 IMG 6464

IMG 6431 IMG 3651 IMG 6484

כמרפאת אסתטיקה דנטלית מובילה בעולם הננו בין הראשונים בעולם המוסמכים לבצע ציפויים אלה מחוץ לגבולות ארצות הברית. ד"ר הדר התמחה בביצוע ציפויים אלה בתדירות גבוהה ותוצאות טיפוליו קוצרות שבחים בארץ ובחו"ל.

יתרונות השיטה:

טיפול ללא כאב וללא הרדמה:
להבדיל מציפויי חרסינה מהדור הקודם - מחרסינות עבות, אין השיטה הנ"ל מצריכה השחזת החלק החיצוני של השן לצורך התאמת הציפוי, ולכן אין הטיפול כרוך בכאב או ברגישות לאחר הטיפול ואינו כרוך בהרדמה.

טיפול בטוח והפיך:
מכיוון שהטיפול אינו מצריך שינוי בצורת השן המקורית על ידי השחזתה ואינו מצריך הרדמה הוא אינו מסוכן כלל למטופל ו/או לשיניים.

טיפול עם אחריות כתובה
החברה האמריקנית המייצרת את הציפויים הנ"ל מצרפת לכל מקרה תעודת אחריות עם שם המטופל "Lifetime Warrenty " המהווה פריצת דרך בתחום האסתטיקה ברפואת השיניים, ומוכיח עד כמה הטיפול בטוח ואיכותי.

מהווה תחליף מהיר ליישור שיניים קל:
יישור שיניים יכול להיות טיפול ממושך מאוד וכואב. במהלך הטיפול נמצאים בפה מכשירים המקשים על הדיבור ועל שמירת היגיינה וכמובן שגורמים לאי נוחות מבחינה אסתטית.
ציפוי השיניים בלומינירס יכול לפתור בעיות מסויימות כגון רווחים או חוסר סימטריה, בצורה מהירה, פשוטה, ואסתטית :

לפני ואחרי:

6teeth-after 6teeth-before

19teeth-after 19teeth-before

וכשאין ברירה ונמצאים בלחץ של זמן יכול להוות תחליף גם ליישור שיניים קשה:
לדוגמא, איך ניתן לפתור בעיית צפיפות כזו בשלושה שבועות?

diana before

שוב, לומינירס מאפשרים פתרון אסתטי סביר בזמן קצר, ללא כאבים ובשלושה מפגשים בלבד:

diana after

או לחלופין, איך ניתן לבטל רווחים עצומים כאלה בין השיניים בשלושה שבועות?

nisb

כמובן, ללא השחזה וללא כאב:

nisa

ישנם מקרים בהם ניתן למצוא בפה אחד גם צפיפת וגם רווחים:

oles1

גם זה יכול להפתר באמצעות לומינירס:

oles2

במקרים אשר בהם משולבים חוסר שיניים, גודל וצורת שיניים לא תקינים וגם צפיפות :

IMG 8234

כשמשלבים גם טיפול ברקמה רכה ניתן להגיע לתוצאה טובה באמצעות ציפויים :

IMG 8269

ההשפעה על החיוך מיידית :

IMG 8237IMG 8271

מהווה תחליף לצמיתות להלבנת שיניים:
ישנם מקרים בהם הלבנת שיניים לא נושאת פרי, עקב צביעה פנימית חזקה כתוצאה מנטילת תרופות או מפגמים מולדים. לומינירס מהווים פתרון יעיל לבעיות אלה. כמו כן, הלבנה כימית של השיניים נוטה עם הזמן לאבד מעוצמתה וכמובן שיוצרת נזקים זמניים לאמאיל השן, הגורמים לעיתים לרגישויות. למינירס יכולים להוות תחליף מצויין שמחזיק מעמד לצמיתות ללא שינוי בצבע השן וכמובן עם היכולת לבחור מראש את התוצאה הרצויה:

לפני ואחרי:

16teeth-after 16teeth-before

24teeth-after 24teeth-before

IMG 8453 IMG 8351

IMG 8379IMG 8190

פתרון יעיל להתגבר על כתרים ושחזורים ישנים לא אסתטיים:
כתרים ושחזורים ישנים נוטים לבלוט ביחס לשאר השיניים, אם בעקבות נסיגת חניכיים, בעקבות שינוי צבען של השיניים הסמוכות ואם בעקבות תהליכים שונים המתרחשים בפינו ומשפיעים בצורה שונה על השיניים הבריאות ועל הכתרים והשחזורים. האפשרות להדביק את הלומינירס גם על כתרים ושחזורים ישנים מהווה פתרון מעולה ללא צורך בהחלפת השחזורים ובטיפולים מיותרים ובעלי סיכויים לגרימת נזקים:

לפני ואחרי:

10teeth-after 10teeth-before

23teeth-after 23teeth-before

vla2 vla1

עוצמת הדבקה גבוהה:
השימוש בחומרי ההדבקה המיוחדים ללומינירס שאיכות ההדבקה שלהם לשן ולשחזורים הינה גבוהה במיוחד, בשילוב עם העובדה כי עוצמת ההדבקה לאמייל (בשן לא מושחזת) גבוהה מזו של ההדבקה לדנטין (בשן שעברה השחזה) גורמים ללומינירס להיאחז טוב יותר לשיניים ולהוות יחדה אחת שאינה ניתנת להפרדה.

התגברות על בעיות שחיקה ושברים במשנן:
במקרים רבים עם הזמן נוצרת בשיניים שחיקה שמתבטאת בשיניים קדמיות "קצרות" - דבר שמתורגם במוחנו לשיניים "זקנות" בדרך כלל מלווה התופעה בצביעה כהה של השיניים. באמצעות לומינירס ניתן לטשטש את התופעה לחלוטין ולהחזיר מראה צעיר לחיוך תוך פתרון בעיית הרגישות:

לפני ואחרי:

20teeth-after 20teeth-before

IMG 6472IMG 6380

 

תהליכי העבודה:

פגישה ראשונה - בדיקה אבחנתית לשם בדיקת הצרכים ומטרות הציפויים. לקיחת מידות ראשוניות וצילומי סטילס. מילוי שאלון למתרפא. בחינה מדוקדקת של הבעיות המטרידות אותך בחיוך שלך וכיצד היית רוצה לראותן פתורות.

פגישה שנייה - תאום הציפיות באמצעות מודלים תלת מימדיים מגבס המצופים בשעווה, לשם קבלת מושג לגבי האפשרויות בתיקון החיוך כפי שנראות מכיוונים שונים וביחסי הלסתות. בפגישה זו נלקחות מידות נוספות וכל החומר נשלח למעבדה בקליפורניה שם יבוצעו הציפויים לפי דרישותינו תוך כדי תקשורת הדוקה עם המעבדה. נתונים כמו צבע, צורה, שקיפות, מימדים, סוג הפינות ואופי המגעים מועברים בדייקנות.

פגישה שלישית - כשלושה שבועות מאוחר יותר, מגיע "החיוך" שלך עטוף וארוז היישר מקליפורניה.
בשלב ראשון מודדים את הציפויים על השיניים באמצעות דבק זמני מיוחד, המאפשר לדעת בבירור כיצד יראה החיוך הסופי, ולבצע תיקונים ושינויים קלים, אם יש צורך בכך, לפני ההדבקה הסופית.
השלב הבא בפגישה זו הינו ההדבקה הסופית - שן אחר שן מקבלת את צורתה החדשה ובסיום מתקבל חיוך חדש מבהיק ומושלם.

פגישה אחרונה - לאחר כיומיים נפגש שוב לליטוש סופי לשם הורדת שאריות דבק ולשם מתן ברק סופי ולקבלת ברכות ומחמאות...

בתשובה לשאלות הגולשים:

1. ניתן לזרז את התהליך במקרים מסויימים - לקצר את מספר המפגשים לשניים בלבד ו/או לזרז את הגעת המשלוח בתוספת תשלום.

2. מחיר הטיפול לכל שן הינו גבוה יחסית לטיפולים קוסמטיים דומים עקב " ייבוא " הציפויים מחו"ל וכן עקב הצורך בשימוש בחומרים ובמכשירים המותאמים במיוחד לציפויים אלה. כל חריגה מנהלים אלה - שימוש בחומרים מקבילים של חברות אחרות על מנת להוזיל את עלות הטיפול - תגרום לירידה באיכות הטיפול ואובדן האחריות.

3. ניתן לבצע את הציפויים גם על שיניים שעברו טיפולי שורש - זהו תחליף עדיף ברוב המקרים על השחזת השן וכיסויה בכתר.

4. פגישת ייעוץ אורכת כ- 30 דקות. מחירה 250 ש"ח אשר נחשב בעלות הטיפול אם מבוצע במרפאתנו.

5. הגיל המוקדם ביותר לטיפול הינו אינדיבידואלי אך מקביל לערך לגיל בו הוחלפו כל השיניים הנשירות (14.5 הינו הגיל המוקדם ביותר בו טיפלנו באמצעות ציפויי לומינירס) - גיל מוקדם מ- 18 עם צורך לביטול רווחים ו/או צפיפות מחייב התייעצות עם מומחה ליישור שיניים . (אני מציע בכל גיל בדיקת אופציה זו)

שאלות נוספות ניתן לשלוח לכתובת
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
ותענו בהקדם